czwartek, 20 lutego 2014

pachnące zakątki

Patrzę za okno i widzę szare gałęzie drzew na tle szaro-burego nieba, mdły kolor bloku z naprzeciwka, ludzi w czarnych płaszczach zmierzających w dziesięciu kierunkach. Brakuje mi kolorów. Bardzo. Żeby tak choć na chwilę przenieść się na jeden z jaskrawych indyjskich targów, móc poczuć zapach różnobarwnych przypraw, spacerować pomiędzy straganami tonącymi we wzorzystych materiałach...A może wystarczy zapalić dobre kadzidełko, włączyć muzykę i mocno zacisnąć oczy? Na razie powinno. 
Ratuję się kolorowymi ścianami w moim pokoju, czekając z niecierpliwością na pierwsze niebieskie niebo, pachnące kwiaty i śpiew ptaków. Ratuję się aromatyczną herbatą z sokiem porzeczkowym i goździkami. Ratuję się moją wyobraźnią, tworzącą coraz to nowe projekcje w mojej głowie. 
Niech się staną kolory!
 Do pachnącej goździkami herbaty polecam:A przy okazji poznajcie Andrzeja, mojego nowego biało-czerwonego przyjaciela :)


Niech kolor będzie z Wami!

7 komentarzy:

 1. Śliczne kolczyki , Ty masz Andrzeja a ja mam Beatkę :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i niech kolor będzie z Tobą . Kolczyki świetne takie trochę etniczne , bardzo mi się podobają a nowy przyjaciel cudny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mi brakuje kolorów, wszędzie szaro, buro i ponuro, niech już będzie ta wiosna;) Kolczyki są fantastyczne, kapitalnie wykonane:)
  Andrzejek jest przeuroczy, a piosenka bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kolczyki, bardzo mi się podobają :).
  Świetny Andrzej, u mnie buszuje Milka bo wyglada jak łaciata krowa ;).
  Pozdrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiamy gryzonie - pozdrowienia dla Andrzejka!

  OdpowiedzUsuń