poniedziałek, 30 września 2013

do życia powroty

Milion rzeczy już za mną. Milion przede mną. Ale dokonałam tego, co wydawało mi się niemożliwe. Ogłaszam uroczyście: praca magisterska napisana. Choć muszę przyznać, że kiedy sobie to uświadomiłam, zrobiło mi się smutno. Bo to koniec pewnego etapu, chyba najpiękniejszego w moim dotychczasowym życiu. Wreszcie pasowałoby dorosnąć. Ale może jeszcze nie teraz. Jeszcze jedna praca do napisana na horyzoncie. Tak. Jestem wiecznym studentem. No, może nie wiecznym, ale jeszcze przynajmniej przez rok :)

A teraz czas powrotu do blogowego życia. Zaczynamy!


I jeszcze jedno. Jeżeli ktoś ma choć troszkę czasu niech spojrzy na tę akcję. Pracy niewiele a można komuś darować uśmiech.

"Pewna dziewczynka chora na raka, 27 października kończy 6 lat i Jej wielkim marzeniem jest uzbierać jak najwięcej kartek urodzinowych, moglibyście wysłać tej małej dzielnej dziewczynce po kartce jednej ? To niewiele kosztuje, a może wywołać uśmiech na Jej buzi Już i tak wiele wycierpiała ta mała dziewczynka..."
Tu są Jej dane:

Oliwia Gandecka
ul.M.C.Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra

Oryginalną wiadomość można znaleźć na:

9 komentarzy:

 1. Przepiękne są wszystkie, szczególnie te z kotami. Gratuluję napisania pracy magisterskiej. Dołączę się do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne! Ja swoją magisterkę jeszcze piszę.. ale koniec już bliski. Też mam zamiar wysłać kartkę do Oliwii - trafiłam na tę akcję wczoraj:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Artystycznie Nierozważna
  Zawsze nam smutno gdy kończy się pewien etap w naszym życiu, poznani ludzie odchodzą, zmieniają się nasze priorytety, kończy się dzieciństwo a zaczyna dorosłe życie, ale taka już kolej rzeczy. Z drugiej strony jakby wszystko co zaczęliśmy wiecznie trwało, mogłoby być nieco nudno dlatego ciągle mamy jakiś nowy poziom do przejścia w grze zwanej życiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Artystycznie Nierozważna- eloczek90.pinger.pl
  Ja też się dołączam do akcji, jutro wyśle karteczke :)
  Dziękuje za opublikowanie tego linka, bo takim małym czynem możemy sprawić wielką radość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie mi się podobają, a te kocie są genialne:)

  Pozdrowienia!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł i wspaniała ozdoba każdej kuchni - koty są urocze.

  OdpowiedzUsuń